PSYCHOLOG  - Anna Puchała

poniedziałek – 9.00 – 12.00

czwartek -14.00-19.00    Psycholog zaprasza również na swoje dyżury do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 13  (ul. Odrowąża 75) budynek Zespołu Szkól im. P. Wysockiego po uprzednim kontakcie telefonicznym: 022 811-05-22;811 26 46 (wew.31)

OFERTA PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ NR 13 w roku szkolnym 2013/2014

Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00,  a w soboty od 8.00 do 16.00

Poradnia udziela pomocy psychologiczno – pedagogicznej dzieciom i młodzieży, z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, działających na trenie dzielnicy Targówek. Poradnia udziela również pomocy i wsparcia rodzicom i nauczycielom. Każdą placówką opiekuje się psycholog poradni, który ustala z dyrektorem szkoły zakres współpracy szkoły i poradni, zajmuje się diagnozowaniem potencjalnych możliwości dziecka, rozpoznawaniem symptomów zaburzeń oraz ustalaniem sposobów pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Psycholog opiekujący się placówką prowadzi zajęcia psychoedukacyjne dla nauczycieli  i rodziców oraz indywidualne konsultacje dla pedagogów i wychowawców dotyczące trudności wychowawczych uczniów. Psycholodzy biorą również udział w radach pedagogicznych oraz spotkaniach z rodzicami. Konsultują indywidualne programy pracy z uczniami oraz udzielają pomocy merytorycznej dla nauczycieli przedszkoli i szkół. Zapisy na badania mogą odbywać bezpośrednio u psychologa opiekującego się daną placówką lub w sekretariacie. Zapisy na zajęcia terapeutyczne u osób prowadzących.

Istnieje możliwość telefonicznego kontaktu z pracownikami poradni wg harmonogramu dyżurów pod nr tel.:

228110522,

228114626.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.poradnia13waw.pl