Logopeda – mgr Ludmiła Jacko – Komarek

Jestem  specjalistą z 20 letnim stażem w pracy z dziećmi, nauczycielem dyplomowanym, nieustannie doskonalącym i wzbogacającym swój warsztat pracy. Na sercu leży mi prawidłowy rozwój językowy każdego naszego wychowanka i dlatego rokroczne prowadzę przesiewowe badania logopedyczne wszystkich przedszkolaków. Dzięki temu wszystkie dzieci zagrożone zaburzeniami rozwoju mowy zostają w porę wyłonione i, przy zainteresowaniu rodziców współpracą, objęte różnorodnymi formami terapii logopedycznej na terenie przedszkola. W czasie zajęć logopedycznych przedszkolaki maja szansę nie tylko doskonalić lub korygować swoją wymowę ale również rozwijać kompetencje językowe, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać wydolność oddechową, percepcję i pamięć słuchową, rozwijać myślenie i, poprzez osiągane sukcesy, wzmacniać poczucie własnej wartości.

Bogate zaplecze dydaktyczne gabinetu logopedycznego, różnorodność metod i form pracy oraz szeroki wachlarz sposobów motywacji maluchów do współpracy sprawia, że dzieci z przyjemnością  uczestniczą w zajęciach i starają się pokonywać swoje trudności. U nas zajęcia są zabawą, która uczy i nauką, która bawi.