Pomoc psychologiczna dla Rodziców i Dzieci!

Dla Naszych Przedszkolaków, na Państwa potrzeby została także uruchomiona pomoc psychologiczno–pedagogiczna. Nasz psycholog Pani Anna Puchała dostępna jest pod adresem email a.puchala.ppp13@gmail.com oraz działa także dla Państwa ogólnowarszawskie Psychologiczne Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów warszawa19115.pl/koronawirus .

Szanowni Państwo, zachęcamy Was do przyłączenia się do akcji #zostanwdomu. Celem akcji jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ograniczenie kontaktów społecznych, czy czasowa kwarantanna, może uchronić Was i Waszych bliskich przed zachorowaniem oraz groźnymi powikłaniami związanymi z chorobą. Zatem – zostańcie w domu!
Wierzę, że wspólnie przetrwamy te trudne chwile, a powrót Waszych Dzieci do przedszkola, będzie dla Nas Wszystkich prawdziwym świętem.
Kochane Dzieci i Rodzice, uważajcie na siebie, trzymajcie się ciepło i zdrowo!

Dyrektor i Rada Pedagogiczna